Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

Samsung S20+ 8/128 Cosmic Grey

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20+-10080.php
Samsung S20+ 8/128 Cosmic Grey, SM-G985F/DS (дуал сим), купен од мобилара (нов фабрички запечатен) , само што му истече гаранција, користен, во одлична состојба без ниту една гребнатинка, комплет во кутија со сите негови додатоци како USB C AKG слушалки и 25W фаст чарџер. Батеријата не е ослабната барем немам приметено и држи еден ден со нормално користење. Добива редовно месечни апдејти и е на најнов андроид 12 оне уи 4.1.

Моментално уштe го користам ќе може да се земе од идната недела, пон/вторник.

Цена: 20000

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1027

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно