Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Futurelakimens

Samsung S20+ 5G 128GB / 12GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам телефон S20+ 5G, моделот е со Snapdragon 865 и 128GB / 12GB RAM: Samsung Galaxy S20+ 5G - Full phone specifications

Има пукнатинi на екранот, и задното стакло е скршено.

Слики во прилог.

Информации

Автор
Futurelakimens
Поднесена
Последна промена
Прегледи
132

Повеќе огласи од Futurelakimens

На врв Дно