Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goramn

Samsung S10+

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
9.499 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10+-9535.php
Здраво,

Продавам Самсунг С10+/SM-G975F/DS у задоволнителна состојба. Има минимална „линија“ на долната лева страна шо не претставува проблем при користење. За време на дожд доколку екранот е „жива вода“, тогаш знае тачот да зеза малку али со едно бришење од маица, се враќа назад од еволуираната состојба.
За сите други прашања, тука сум.

Информации

Автор
goramn
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
390

Повеќе огласи од goramn

На врв Дно