Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ksimon

Samsung S10 plus состојба беспрекорна

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

КОристен како втор (службен тел), јас не приметувам никакви гребнатинки, точки и сл. Батеријата држи исто како кога ми го дадоа. Често невклучуван по неколку дена, дури и недели. Не ми треба, менувам работно место, ми останува во отпремнина. Повелете . Кутија и тракатанци се негде по дома. Ќе ги најдам, значи рачунајте на нив. Цена 18.000 денари.

Информации

Автор
ksimon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
211

Повеќе огласи од ksimon

На врв Дно