Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Купен од член на форумов пред неколку месеци, го продавам бидејќи ќе одам на Apple платформа. За повеќе информации во врска со состојбата на уредот, погледнете тука.
Телефонот ќе биде достапен за продажба после 04.01.2023

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
230

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно