Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Samsung PM871A 256GB M2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Штотуку извадено од лаптоп, без никакви проблеми.


Цена: 500 денари, фиксна.
Можна е замена за 8/2x4GB DDR3L со моја доплата.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
303

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно