Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Samsung Odyssey G7 32" WQHD 240Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32--odyssey-g7-gaming-monitor-lc32g75tqsnxza/
Samsung Odyssey G7 C32G75TQSR 32 инчи; 2560 x 1440 pixels - 1 ms (greyscale) - 16/9 format - VA curved panel - 240 Hz - HDR600 - Quantum Dot. Мониторот е без никакви забелешки. Доаѓа во оригинална кутија со сите оригинални додатоци. Преостаната гаранција од Setec до 15.12.2024.

Видео од краток тест:
View: https://youtu.be/DCBW7-ZNb1k
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
170

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно