Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Majestic

Продадено Samsung Note 9 (SM-N960U - Snapdragon верзија)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
170 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note9-9163.php#n960u
На понуда е Samsung Note 9 Ocean Blue - модел SM-N960U (USA) со Snapdragon процесор и 512GB меморија.

Купен во USA во Јули 2019 година, unlocked верзија (без carrier bloatware), доаѓа со оригинален полнач и кутија.

Користен од лично од мене за сиот период со максимална грижа - чуван во маска (Ringke Fusion-X + Ringke Fusion + фолија на екран).

Би ценел помош околу проценка од искусната ИТ заедница како би можел да оформам некојаси цена.

Информации

Автор
Majestic
Поднесена
Последна промена
Прегледи
601
На врв Дно