Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
undergrounde

Samsung Note 20 ultra

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Samsung Note 20 ultra 5G Mystic Bronze 12gb/256gb Exynos
Телефонот е во одлична состојба, од прв ден е во футрола и заштитна фолија
Моментално е на Андроид 12, One UI 4.1
Ја имам кутијата и слушалки некористени, полначот ќе го задржам( ми треба за друг телефон )
Можна замена за Samsung S22 Ultra 12/256

Информации

Автор
undergrounde
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
345

Повеќе огласи од undergrounde

На врв Дно