• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Samsung Monitor S24C750P

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, се продава монитор 24 инчи S24C750P - без мртви пиксели или некакви оштетувања - цена 4000 ден.

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
106
На врв Дно