Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TexasUS

Продадено Samsung M471A1K43CB1-CTD 2x8GB DDR4-2666 RAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам користени 2 РАМ модули поради наградба, и двата се целосно функционални.

Информации

Автор
TexasUS
Поднесена
Последна промена
Прегледи
225
На врв Дно