Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Samsung HT-TZ215

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Samsung модел HT-TZ215, делумно исправен, т.е. не чита дискови, работи радио, пушта mp3 од USB (би требало и DIVX), има далечинско. RCA, HDMI, Optical.
Цена по договор

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
203

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно