Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Samsung Galaxy Watch Active2 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво на сите,

Продавам Samsung Galaxy Watch Active2 44mm купен на 02.11.2022 од мобилара Мобиком, саатот има гаранција до 01.11.2024.

Саатот е како нов нема ниедна грепка на него, се функционира перфектно, користен е лично од мене уште првиот ден ставена фолија во сити мол Мобиле Армор по цена од 500 денари, исто така нарачан од алиексрес бампер.

Следува целосно пакување, кутија + полнач.

Купен е по цена од 7999.00 МКД, со оглед на состојбата и сеуште активна гаранција од повеќе од година дена го продавам по цена фиксна 5500.00 МКД

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
456

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно