Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm - црн

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
19.500 ден.
Истекува

Опис

Нов неотпакуван SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm - црна боја, со 24 месеци гаранција од А1

galaxy-watch6-classic-small-black.jpg


ЕкранSuper AMOLED (432 x 432)
Големина на екранот1.3"
Вградена меморија16 GB
Батерија300 mAh
Димензии42.5 x 42.5 x 10.9 mm
Тежина52g
Гаранција24

цена 19.500 MKD

Информации

Автор
Noumenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
197
На врв Дно