Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Samsung Galaxy Watch 2 - 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Часовникот е купен од форум, го носам со заштитно стакло, иако ми викаат нема потреба, со него следува се што има на сликите од 2 маски, 4 каишки полнач и кутија.
Ве молам за проценка.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
142

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно