Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB 12GB Phantom White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
31.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам 10 месеци користен мобилен телефон Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB 12GB Phantom White со забелешки на екран. Телефонот цело време е чуван во футрола и е физички сочуван без никаква гребаница. За жал ми падна од мала височина на паркет и на две мали локации се појавија зелени точки кои се забележуваат на бела позадина:


Надвор од ова оштетување, телефонот нема никакво друго оштетување. Користен е 10 месеци, па е спакуван и веќе повеќе од два месеци не го користам. Купен е од Plaisio Грција и има гарнција до средина на Април 2024, освен делот од екранот за кој прашав и ми одговорија дека не подлежи под гаранција. Батеријата е во одлична состојба. Следува со оригиналното пакување, нова транспарентна заштитна футрола и нова незалепена заштитна фолија за екранот.

Цена, фиксна: 500 евра или 31000 денари.
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
688

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно