Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Samsung Galaxy S21 Ultra

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Телефонот е во одлична состојба со сите оригинални делови. Купен е од Телеком во Март 2021 година и ја имам фактурата. Јас сум втор сопственик, од Октомври 2021 година. Користен е до лани крајот на Септември. Се продава бидејќи сменив платформа.

Информации

Автор
pecemece
Поднесена
Последна промена
Прегледи
145

Повеќе огласи од pecemece

На врв Дно