Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA 5G 12/128GB и Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 бежични слушалки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.Продавам Samsung s21 ultra 12GB Рам / 128GB Меморија дуал сим во беспрекорна состојба како нов, функционира одлично,без ниту една грепка на екранот,користен од прв ден со футрола и фолија.Доаѓа комплет со кутија заштитна маска и оргинален кабел. Работи на сите мрежи Factory Unlocked.

Не прифаќам никакви замени

Цена 26 000 денари

2.Продавам High end бежични слушалки Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2. Слушалките се користени неколку месеци, функционираат одлично и држат батерија.Имаат перфектен квалитетен звук и длабок и моќен бас.Доаѓаат комплет со кутија и 3 пара нови некористени гумички кои се ставаат според големината на увото. Имаат и active noise cancellation. Само за Аудиофили и мераклии кои уживаат во добар и квалитетен звук.

Не прифаќам никакви замени

Цена 7500 денари

3.Хард диск seagate 2TB 3.5” SATA st2000nm0011 7200 rpm целосно исправен без bad sectors

Цена 1700 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
546
На врв Дно