Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DarthJe5us

Samsung Galaxy S21+ 6/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Стар е 2 години. Имаше заштита на стакло до пред пола година кога ми се одлепи фабричката и не можев да најдам друга што ми се допадна после тоа. Во маска е од прв ден.

Може замена за S23 Ultra.

EF7tT35.jpg

wFa2RzR.jpg

Информации

Автор
DarthJe5us
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238

Повеќе огласи од DarthJe5us

На врв Дно