Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Samsung Galaxy S20 Ultra

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
330 €
Истекува

Опис

Продавам Galaxy S20 Ultra, купен од Телеком.
Телефонот доаѓа со сите додатоци.
Во беспрекорна состојба, не е отваран, не е сервисиран.

Цена: 330 еур (не е фиксна)
Молам без замени

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
435

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно