Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

Samsung Galaxy S20 Ultra 12/128GB Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Samsung Galaxy S20 Ultra 12/128GB Black комплет со кутија , 5 маски , оргинален полнач.
Состојба 10/10.

Информации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
476

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно