Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Samsung Galaxy S10 (SM-G973/DS)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

На продажба Galaxy S10.
Купен од Телеком, користен ама во супер состојба.
Доаѓа со кутија и полнач.
Цена 11.000 денари
Без замени.

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Последна промена
Прегледи
131

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно