Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ksimon

Samsung Galaxy S10 plus

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Како нов. Боја онаква сивкасто плава. Од вадење од футрола, користен само како службен тел за повици. Некористен со месеци веќе. Не памтам да е сликано/снимано со него. Или иде у сопствеништво на друго лице, неколку дена, или почнувам да го користам асално. Денес планирам да си ставам сим на него, сакам да го исчепкам. Заинтересирани понудете цена, моја би рекол 17 илјади. Поздрав. А да, подигање само во Скопје. Централно подрачје. Tel>071307829

Информации

Автор
ksimon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
345

Повеќе огласи од ksimon

На врв Дно