Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Samsung Galaxy S10 6/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Ве молам за проценка.

Samsung Galaxy S10, купен од ледиком, нема преостаната гаранција.Доаѓа со целосно пакување и оргинал полнач.

Телефон има ситни гребаници на него од секојдневно користење.Дополнително има една точка на дисплејот како мртов пиксел, може да се види на сликата. Не пречи при користење.

Фала и Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
3267

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно