Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Samsung Galaxy Buds Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправни и многу малку користени Samsung Galaxy Buds Pro:

Нова цена, 5000 денари

075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
309

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно