Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Samsung Galaxy Buds Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправни и многу малку користени Samsung Galaxy Buds Pro:Цена, фиксна: 5000 денари
075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
939

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно