Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Samsung Galaxy Buds Live + Samsung Wireless Charger Stand

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат одлично зачувани (како нови) во оригинално пакување:

1. Samsung Galaxy Buds Live (Mystic Black) едвај користени
2. Samsung Wireless Charger Stand EP-N5200

Купени од ComputerUniverse кон крајот на 2021.

Моментално Buds Live НАЈЕФТИНО се наоѓаат за 100тина евра (6100ден. од Мобеликс--најефтино кај нас и 88е цена + 20е шипинг од Computer Universe),

Ги продавам за 60 евра.

Wireless Charger-от го нема повеќе на залиха но беше купен за 39 евра, па го продавам за 20евра. Функционира супер за гротото безжични уреди.

Ако ги купите двата уреди заедно, ви ги давам за 70 евра.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar и Rejzerot

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
301

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно