Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
@ILE@

Samsung Galaxy A70 6/128 Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Samsung Galaxy A70 6/128 Black користен 2 години. Одлично сочуван, секогаш користен со заштитно стакло и футрола и никогаш не е сервисиран. Работи на сите мреѓи и доаѓа во комплет пакување со оригинален полнач, футрола, заштитно стакло и фабричката кутија.

Цена: 8500 денари со можност за форумски попуст.

Контакт во ПП или на 071-293-423.

Информации

Автор
@ILE@
Поднесена
Последна промена
Прегледи
227

Повеќе огласи од @ILE@

На врв Дно