Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Samsung Galaxy A53 5G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Ве молам за проценка.

Samsung Galaxy A53 5G White, купен денеска од А1 со продолжување на договор. Телефонот е неотворен со фабрички лепенки и гаранција од 2 години.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
589

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно