Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Samsung Galaxy A34 5G Неотпакуван

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Ми треба проценка за телефонов, неотпакуван, земен од а1 со користење на буџет, така да треба да работи со сите сим картички.

RAM: 6Gb
Storage: 128 gb
Color: Awesome Graphite

После проценка оди на продажба..

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
197

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно