Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fatal1ty_

Samsung a7 2018

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a7_(2018)-9340.php
Користен скоро 3 години со футрола и заштитно стакло од прв ден.
На ќошот на задна страна има нешто како воздух под стаклото(се гледа на сликата) но не е скршено под стаклото е.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Fatal1ty_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
263

Повеќе огласи од Fatal1ty_

На врв Дно