Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Samsung A54 5G 8/256

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Телефонот е неодпакуван, неотворена кутија , некативиран.
Земен од телеком.
Сликите си кажуваат се.Контакт/Вибер : 075651213
Цена 21000 денари со тоа што има мал простор за пазар околу цената ако има сериозен купец.
Замени не примам никакви.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
448

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно