Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Torte Mobile

Продадено Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB меморија

Со 20мес гаранција од телеком
Кутија се фул
Стаклена целосна од прв ден и футрола

Исто како нов стојат фолиите на рамката

15000 денарС
  • Ми се допаѓа
Реакции: JunkieMKD и Sharlovski

Информации

Автор
Torte Mobile
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
525

Повеќе огласи од Torte Mobile

На врв Дно