Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pilsator

Samsung a40, tablet t510, huawei mate 20 lite

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Samsung galaxy a40 sm a405fn
Galaxy tab sm-t510 - една година стои во кутија
Huawei mate 20 lite

Сите уреди се зачувани без оштетувања, немаат гаранција, користени со заштитно стакло и маска.
Прво проценка па оди на продажба.
Фала!

Информации

Автор
Pilsator
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
224

Повеќе огласи од Pilsator

На врв Дно