Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane-G

Samsung A32

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
14 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Самасунг Галакси А32 нов некористен земен од А1 по обновување договор за 14.000 има простор за договор

Информации

Автор
Pane-G
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од Pane-G

На врв Дно