Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fatal1ty_

Samsung A10 2019 x2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a10-9580.php
Продавам два телефни Самсунг а10 2019.
Без никакви физички оштетувања. Користени само во канцеларија никогаш не се паѓани.

4500ден парче, ако некој ги земе двата 8000.

Информации

Автор
Fatal1ty_
Поднесена
Последна промена
Прегледи
196

Повеќе огласи од Fatal1ty_

На врв Дно