Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Samsung 980 nvme 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Samsung 980 SSD користено колку pcie lanes да ми зема и нанего се запишани окoлу 800GB.
Земено е од Нексио со преостаната гаранција до 2 месец 2024 година.

Цена: 2500 денари

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
157

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно