Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Samsung 970 Evo 500GB М.2 SSD

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам SSD 970 Evo 500GB користено исклучиво за игри BF3,4,5 со запишани 837 GB.
Купено е од Сетек пред 2 години негде а тоа значи дека гаранцијата му е истечена.
Се подновив со ново затоа ова оди на продажба.

Ново 970 ево плус кошта 2500 денари така да ова оди на продажба за 1700 денари.

Праќам по карго преку карго ехпрес на ваш трошок кој изнесува од 90-150 денари.

Бујрум!

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
227

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно