Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Samsung 45W PD Adapter

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Samsung 45W PD Adapter.

Некористен, неотворен.

1.000 денари фиксно.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
430

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно