Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Продадено SAMSUNG 1TB SSD 990 Pro M.2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/samsung-1tb-ssd-990-pro-m2-pci-e-nvme55234
Здраво продавам како нов само тестиран без кутија самсунг ссд, зедов за да склопам компјутер ама се продемислив заради тоа го продавам

цена 4500 денари.

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
96

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно