Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Продадено Salange Mini Projector YG300 Pro, црн

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам мини проектор Salange YG300 Pro, играчка.
Купен со намена за проекти со Ардуино и слично ама бидејќи немам многу време решив да го дадам да не стои.
Отворен и пробан само 5-10 минути.

Напомена: Ова не е сериозен проектор, повеќе е наменет како играчка за домашна употреба и сл.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
446

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно