Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Saitek/Logitech X52 Pro throttle stick

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Saitek/Logitech X52 Pro throttle дел од H.O.T.A.S.. Се работи само за throttle stick-от, без joystick. Функционира независно преку USB и со било кој joystick/рачка.

Се си функционира, но има траги од користење - излижан е гумираниот дел на рачката, гребаници и слично.

Проценка па ќе оди на продажба.
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
227

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно