• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
loc geek

S8 ekran

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Zdravo kupuvam ekran za s8 ako ima nekoj ili cel s8 so izgorena maticna posho nov e skap okolu 8500 ili 9000 denara

Информации

Автор
loc geek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
850
На врв Дно