Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Барам проценка на телефон: S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black.
Телеком Гаранција до 10.2024
Еуролинк Осигурување до 10.2023
Козметичка состојба 9.5/10. Има micro-scratch oд 3mm на екран, видлив само ако го бараш на сонце.

SM-S908BZKDEUB.webp
  • Ми се допаѓа
Реакции: zlate_mkd

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
261

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно