Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dariuus

Ryzen5 | 16GB Ram | B450M

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Барам проценка на компјутерот многу малку користен
CPU : Ryzen 5 1600AF
RAM : 2 x 8GB Kingston HyperX Predator 3200MHz
MB : Gigabyte B450M-H
Case : XIGMATEK NYX 3F
PSU : EVGA SuperNOVA G3 550W Gold Full Modular garancija do 1.5.2024
HDD : WD 320GB
GPU : GeForce 9300GS (за слика)
Слики ќе ставам подоцна

Информации

Автор
dariuus
Поднесена
Последна промена
Прегледи
542

Повеќе огласи од dariuus

На врв Дно