Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamon

ryzen процесор

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

понудете некој рајзен буџет процесор за B450 плоча
AMD AM4 Socket Ryzen™ 2000, 3000, 4000 G-Series, 5000 and 5000 G

Информации

Автор
gamon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
52

Повеќе огласи од gamon

На врв Дно