Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D

Ryzen 9 5900 / RTX 3060ti / 1TB M.2 NVMe / 32GB RAM 3200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.350 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.userbenchmark.com/UserRun/57447105

Konfiguracijata ja sklopiv 1 Oct. 2022, site delovi se pod garancija.

ASUS Tuf Gaming X570-PLUS
AMD Ryzen 9 5900X
Nvidia RTX 3060-Ti ( Mining Free )
Samsung 970 Evo Plus NVMe PCIe M.2 1TB
Kingston KF3600C16D4/16GX 2x16GB
COOLERS CPU BE QUIET! DARK ROCK PRO 4
PSU 850W BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 80 PLUS GOLD FULL MODULAR

Информации

Автор
dmtr
Поднесена
Последна промена
Прегледи
311
На врв Дно