Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
OrionZ

Ryzen 5 1600 AF

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Доаѓа со некористен фабрички кулер и гаранција до 13 јануари во Сетек.

Цена 5200 денари.

Информации

Автор
OrionZ
Поднесена
Последна промена
Прегледи
337

Повеќе огласи од OrionZ

На врв Дно