Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Deksa

Ryzen 3900X X570 PRO Storm Scout 2 Case

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
19 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Mobo: ASUS PRIME X570-PRO - преостаната гаранција 2+ години 11.500
CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.500
Case: Cooler Master Case Storm Scout 2 - Black with window - преостаната гаранција 4+ години 4.500
SSD/NVMe: KINGSTON SA400M8240G - преостаната гаранција 1+ годинa 1.400

Сите елементи се екстремно зачувани - како нови. Може и на делови и со други комбинации, договор во порака.
Процесорот и плочата не се делат.

Информации

Автор
Deksa
Поднесена
Последна промена
Прегледи
465

Повеќе огласи од Deksa

На врв Дно