Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Ryzen 3 2200g

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Процесорот доаѓа со оргинална кутија и кулер
Ryzen 3 2200g
Инфо - 070-806-468

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
547

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно